Image

Z przyjemnością informujemy, iż wprowadziliśmy możliwość finansowania naszych usług przy pomocy kredytów lub leasingu zarówno dla osób indywidualnych jak i firm.

Inwestowanie w energooszczędne instalacje nie traci na popularności. Programy, które gwarantują firmom, indywidualnym klientom oraz spółdzielniom mieszkaniowym dofinansowanie są dużym ułatwieniem. Jednakże dotacja jest przyznawana po zakończeniu oraz odpowiednim udokumentowaniu inwestycji. Oznacza to, że chcąc wybrać rozwiązanie OZE należy dysponować kapitałem inwestycyjnym. Nie wszyscy dysponują odpowiedniej wysokości wkładem finansowym – to właśnie dla nich eksperci kredytowi z mFinanse przygotowali ofertę, w ramach której wybrać można najbardziej korzystne w danych warunkach rozwiązanie.

Wśród banków oraz instytucji, z którymi mFinanse nawiązało współpracę znalazły się takie firmy, jak mBank, mLeasing, BNP Paribas, BPS Leasing, ING Bank Śląski, Santander, Cofidis, Millenium Leasing. W ramach tej współpracy dostępne są m.in. eko kredyty, jak i leasing.

Zachęcamy do zostawienia kontaktu poprzez niniejszy formularz - FORMULARZ