Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd czy ogrzewanie. Dodatkowo - montując system fotowoltaiczny można przysłużyć się środowisku naturalnemu. Rozmiary i moc instalacji dobierane są indywidualnie. Koszty montażu można zredukować dzięki udziałowi w specjalnych programach rządowych - takich jak „Mój prąd” oraz „Czyste powietrze”. Dodatkowo oferujemy korzystny system ratalny.

Image
Image

Fotowoltaika dla domu - energia słoneczna dla każdego

Instalacje   fotowoltaiczne   to   ekologiczny   oraz   opłacalny   ekonomicznie   wybór   -   również   dla indywidualnych   gospodarstw   domowych.   Dzięki   wydajnym   panelom   fotowoltaicznym proponowanym przez naszą firmę możliwe jest korzystanie z energii słonecznej przekształcanej w prąd stały i energię cieplną przez cały rok, niezależnie od temperatur. 

Image
Image

Fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające uzyskać wiele korzyści:

  • pozyskiwanie energii z odnawialnego źródła - a więc z nieograniczonych niczym zasobów
  • pełna ekologiczność instalacji - brak szkodliwych gazów i zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery
  • możliwość poddania PV recyklingowi 
  • zyskanie niezależności od dostawcy energii elektrycznej - ochrona przed podwyżkami 
  • system obsługiwany automatycznie, a przy tym niezawodny, z wieloletnią gwarancją oraz dostępnym serwisem
  • zwiększenie końcowej wartości nieruchomości - w przypadku domów mieszkalnych
Image
Image

Wieloletnia gwarancja i dostęp do serwisu

Systemy fotowoltaiczne wyróżnia możliwość użytkowania ich przez wiele lat - przy praktycznie
takiej   samej   wydajności.  W   ramach   umowy   gwarancyjnej   firma   Jamat   proponuje   na   panele fotowoltaiczne gwarancję 15- lub 25- letnią oraz stałą opiekę serwisową w okresie od 5 do 15 lat po montażu. By poznać szczegóły warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże również w doborze odpowiedniego rozwiązania energetycznego dla Państwa i Państwa bliskich.

Image
Image

Sprawna i szybka instalacja

Zatrudniamy doskonale przygotowanych do pracy monterów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia SEP D+E, UDT OZE. Proces
montażu odbywa się w ekspresowym tempie i wynosi od 1 - 3 dni w przypadku systemu od 3 do 10 kwp oraz 3 - 6 dni gdy chodzi o system od 25 do 50 kwp. Instalacja poprzedzona jest przez przeprowadzenie   audytu,   który   pozwala   zoptymalizować   koszty   oraz   zapewnić   maksymalną efektywność systemu w konkretnych warunkach.

Image
Image

Bezpieczeństwo i wydajność - nasze priorytety

Instalacje wykonywane przez naszą firmę są stuprocentowo bezpieczne. Panele fotowoltaiczne,
które mamy w ofercie należą do najwyższej jakości produktów, natomiast nasi monterzy mogą się pochwalić   nie   tylko   wieloletnią   praktyką   zawodową,   ale   również   wszelkimi   niezbędnymi certyfikatami.   Aby   zagwarantować   inwestorom   pełne   bezpieczeństwo   stosujemy   także automatyczne wyłączniki PROJOY PEFS wyposażone w czujnik temperatury, zabezpieczenia SPD AC oraz DC i zabezpieczenia nadprądowe. Każdorazowo wykonujemy też niezależne uziemienie zabezpieczające.

Image
Image

Panele fotowoltaiczne

W ofercie dostępne są wysokiej klasy panele fotowoltaiczne takich marek, jak:

  • Hyundai - o wysokiej mechanicznej wytrzymałości, odporności na korozję oraz wyjątkowej wydajności. Zastosowano w nich rozwiązania pozwalające na produkcję większej ilości energii nawet przy niskim nasłonecznieniu. Panele dostępne są w wersjach 340- i 408- ogniwowych. Wykonano je z hartowanego szkła na ramie z anodyzowanego aluminium. Produkty posiadają certyfikat UL/VDE 
  • Ja Solar - wysokiej jakości panele, wytrzymałe, wydajne i odporne na korozje, a przy tym pozwalające na uzyskanie wysokiej mocy wyjściowej. Na ich konstrukcję składają się wieloszynowe ogniwa PERC 
  • Longi Hi - Mo - panele, które można montować na kilka sposobów, o wysokiej wydajności wynikającej   z  unikalnej   konstrukcji   (ogniwa  połówkowe).  Dzięki   specjalnej  strukturze paneli posiadają one także niższą temperaturę roboczą.
Image
Image

Inwertery - siła napędowa instalacji

Inwerter jest niezwykle istotnym składnikiem instalacji fotowoltaicznej. Firma Jamat współpracuje z najlepszymi producentami inwerterów na rynku, takimi, jak: Hyunday, Hypontech, Sofar Solar oraz SolarEdge. Inwertery - czyli falowniki - mają postać trójfazową MPPT (maximum power point tracking). Oferujemy również rozwiązanie pozwalające na zintegrowanie instalacji oraz łatwe zarządzanie systemem energetycznym - Smart Energy Center marki Huawei

ZOBACZ KATALOG BIZNESOWY - TUTAJ

Prognozy cen energi

FIRMA

Image

KLIENT INDYWIDUALNY

Image

Jak działa fotowoltaika?

Video file
Klient indywidualny Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach
Rolnik + program partnerski Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych
Opcja dla firm Audyt, zadbanie o ulgę termoizolacyjną, montaż - można powierzyć nam

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.