Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz konserwacji instalacji sanitarnych. Do grupy takich instalacji zaliczają się: instalacja wodna, gazowa, grzewcza oraz wentylacyjna - jednakże nasze usługi skupiają się na wodnej oraz grzewczej odmianie tych systemów.

Dzięki gruntownemu przeszkoleniu oraz wyposażeniu w nowoczesne narzędzia jesteśmy w stanie podłączyć media w każdych warunkach. Łączymy podgrzewacze wody, baterie kolektorów, pompy ciepła z systemem grzewczym wody.

Gwarantujemy bezpieczne i trwałe rezultaty - tak, aby wszystkie zewnętrzne jak i wewnętrzne instalacje charakteryzowała szczelność i wysoka wydajność

Image
Sieci wodociągowe i grzewcze fotowoltaika bielsko

Instalacje sanitarne

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz konserwacji instalacji sanitarnych. Do grupy takich instalacji zaliczają się: instalacja wodna, gazowa, grzewcza oraz wentylacyjna - jednakże nasze usługi skupiają się na wodnej oraz grzewczej odmianie tych systemów. Dzięki gruntownemu przeszkoleniu oraz wyposażeniu w nowoczesne narzędzia jesteśmy w stanie podłączyć media w każdych warunkach. Łączymy podgrzewacze wody, baterie kolektorów, pompy ciepła z systemem grzewczym wody. Gwarantujemy bezpieczne i trwałe rezultaty - tak, aby wszystkie zewnętrzne jak i wewnętrzne instalacje charakteryzowała szczelność i wysoka wydajność.

Image
Image
Image
Klient indywidualny Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach
Opcja dla firm Audyt, zadbanie o ulgę termoizolacyjną, montaż - można powierzyć nam
Rolnik + program partnerski Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych

Zajmiemy się wszystkim!

Image
ikona audit

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image
ikona soral panel

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image
ikona money

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.