Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd czy ogrzewanie. Dodatkowo - montując system fotowoltaiczny można przysłużyć się środowisku naturalnemu. Rozmiary i moc instalacji dobierane są indywidualnie. Koszty montażu można zredukować dzięki udziałowi w specjalnych programach rządowych - takich jak "Mój prąd" oraz "Czyste powietrze". Dodatkowo oferujemy korzystny system ratalny.


Image
instalacje 230v fotowoltaika

Instalacje elektryczne

Systemy elektryczne to jedna z dziedzin, w której się specjalizujemy. Zatrudniamy specjalistów wysokiej klasy - zarówno z dziedziny projektowania, jak i precyzyjnego pomiaru, jak i wdrażania planów w życie. Elektryka jest kolejną z naszych pasji, którą realizujemy w szerokim zakresie - zarówno pod postacią tworzenia nowych instalacji, jak i organizowania przyłączy. Oprócz instalowania gotowych systemów łączymy też usługi z montażem paneli fotowoltaicznych. W ofercie posiadamy również zabezpieczenia przeciwpożarowe - takie jak przeciwpożarowy wyłącznik bezpieczeństwa firmy ProJoy. Zachęcamy do poznania pełnej oferty naszych usług.

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.