Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd czy ogrzewanie. Dodatkowo - montując system fotowoltaiczny można przysłużyć się środowisku naturalnemu. Rozmiary i moc instalacji dobierane są indywidualnie. Koszty montażu można zredukować dzięki udziałowi w specjalnych programach rządowych - takich jak "Mój prąd" oraz "Czyste powietrze". Dodatkowo oferujemy korzystny system ratalny.


Image
fotowoltaika instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz konserwacji instalacji sanitarnych. Do grupy takich instalacji zaliczają się: instalacja wodna, gazowa, grzewcza oraz wentylacyjna - jednakże nasze usługi skupiają się na wodnej oraz grzewczej odmianie tych systemów. Dzięki gruntownemu przeszkoleniu oraz wyposażeniu w nowoczesne narzędzia jesteśmy w stanie podłączyć media w każdych warunkach. Łączymy podgrzewacze wody, baterie kolektorów, pompy ciepła z systemem grzewczym wody. Gwarantujemy bezpieczne i trwałe rezultaty - tak, aby wszystkie zewnętrzne jak i wewnętrzne instalacje charakteryzowała szczelność i wysoka wydajność.

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.