Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd czy ogrzewanie. Dodatkowo - montując system fotowoltaiczny można przysłużyć się środowisku naturalnemu. Rozmiary i moc instalacji dobierane są indywidualnie. Koszty montażu można zredukować dzięki udziałowi w specjalnych programach rządowych - takich jak "Mój prąd" oraz "Czyste powietrze". Dodatkowo oferujemy korzystny system ratalny.


Image

Magazyny energii

Specjalistyczne urządzenia przeznaczone do gromadzenia prądu stały się popularne dzięki fotowoltaice i najlepiej działają właśnie w połączeniu z taką instalacją. Są przyłączone do sieci i służą do przechowywania nadwyżki energetycznej, której nie wykorzystano za dnia. Mogą mieć formę mechaniczną, elektrochemiczną, chemiczną, termiczną lub elektryczną. Z gromadzonej nadwyżki energetycznej można korzystać - co eliminuje jeden z głównych problemów związanych z energią odnawialną, a mianowicie brak synchronizacji między pozyskaniem energii, a potrzebą jej wykorzystania. Magazyny energii, które możemy Państwu zaproponować pozwalają na uzyskanie niezależności energetycznej - przerwy w dostawie prądu nie stanowią już realnej groźby. Magazyny energii stanowią doskonałe uzupełnienie fotowoltaiki. Urządzenia renomowanych marek Huawei, SofarSolar pozwalają skumulować energię, a tym samym - przyczyniają się do zwiększenia oszczędności.

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.