Nasza firma rozwija się dynamicznie, aby gwarantować Klientom kompleksową, odpowiadającą na potrzeby ofertę usług. Wśród nich znajduje się instalacja wentylacji, rekuperacji, a także klimatyzacji. Każdorazowo usługę poprzedzają konsultacje z fachowcami - zadaniem naszego doradcy jest dobranie optymalnego rozwiązania - dla użytkowników indywidualnych, ale też dla przedsiębiorstw.

Nasza oferta obejmuje realizację usług z zakresu:

  • instalacji oraz serwisu systemów klimatyzacyjnych różnego typu;
  • montażu oraz serwisowania wentylacji (jak również wentylacji z odzyskiem ciepła);
Image

Dobór, montaż i serwis klimatyzacji

Katalog dostępnych produktów obejmuje różne typy klimatyzatorów (Split, Multisplit, VRF) - dostosowane do potrzeb w odmiennych budynkach - zarówno mieszkalnych, biurowych, jak i przemysłowych.

Zadanie nowoczesnych modeli polega nie tylko na zapewnianiu optymalnej temperatury w pomieszczeniu (co może być regulowane automatycznie), ale też na oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń i alergenów dzięki specjalistycznym filtrom oraz gwarantowaniu właściwego poziomu wilgotności.

Nasi eksperci pomogą Państwu w doborze właściwych parametrów urządzenia - w zależności od konstrukcji pomieszczenia, właściwości izolacyjnych, nasłonecznienia. Po wyborze typu urządzenia w szczegółach nakreślany jest projekt, który następnie będzie realizowany.

Serwisowanie klimatyzacji także znajduje się wśród kompleksowo świadczonych przez nas usług - zachęcamy do konserwacji oraz czyszczenia klimatyzatorów - ma to bowiem zdecydowanie korzystny wpływ na długowieczność instalacji. Świadczymy usługi naprawcze i konserwacyjne - w ramach gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego serwisu. Rekomendujemy przegląd systemu klimatyzacyjnego dwa razy na rok.

Image

Instalacja oraz serwisowanie systemów wentylacyjnych

Pierwszym krokiem przy montażu wentylacji mechanicznej jest określenie potrzeb użytkownika. Nasi eksperci oferują wstępne (i bezpłatne) konsultacje dzięki którym taki system będzie perfekcyjnie dopasowany pod względem wydajności, jak i rodzaju. W ofercie posiadamy systemy wentylacyjne różnego rodzaju.

W zależności od typu budynku, jego przeznaczenia, rozkładu pomieszczeń, różnic w przepływie powietrza oraz innych czynników instalowane są: wentylacje nawiewne, wywiewne, nawiewno - wywiewne oraz z rekuperacją. Warto taki system uzupełnić również o zestaw filtrów zapewniających oczyszczenie powietrza ze szkodliwych pyłów, zanieczyszczeń czy alergenów.

W ramach świadczonych usług proponujemy pomiar wydajności oraz głośności wentylacji, jej konserwacji - zarówno w ramach gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego serwisu.

Wykwalifikowana kadra


Zatrudniamy kompetentnych i doświadczonych w świadczeniu usług pracowników. Oprócz monterów swoją pomoc oferują projektanci oraz inżynierowie (z którymi można konsultować również swoje oczekiwania wobec projektów).

Pracujemy tylko na najlepszej jakości sprzęcie instalacyjnym oraz pomiarowym oraz korzystamy z urządzeń renomowanych w branży wentylacyjnego oraz klimatyzacyjnej marek.

Oferta skierowana jest do indywidualnych odbiorców, przedsiębiorców, ale także do administratorów obiektów sportowych, gastronomicznych, handlowych czy do placówek użyteczności publicznej.

Image
Image
Image
Klient indywidualny Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach
Rolnik + program partnerski Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych
Opcja dla firm Audyt, zadbanie o ulgę termoizolacyjną, montaż - można powierzyć nam

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.