Image
maty grzewcze bielsko - biała

Maty grzewcze

Ogrzewanie podłogowe może przybierać różne formy. Zaskakujące? Nie dla nas. Proponujemy Państwu doskonałej jakości maty grzewcze. Cienkie, a zatem nie podnoszące w sposób wyraźny poziomu posadzki, łatwiejsze do zainstalowania niż tradycyjne ogrzewanie podłogowe - bo montowane bezpośrednio na wylewce, za to pod panelami. Maty grzewcze występują w różnych kategoriach mocy, które można dobrać do indywidualnych potrzeb. Maty takie mogą być zasilane jednostronnie lub dwustronnie, przez przewody podłączone do puszki elektrycznej.

Klient indywidualny Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach
Opcja dla firm Audyt, zadbanie o ulgę termoizolacyjną, montaż - można powierzyć nam
Rolnik + program partnerski Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.