Funkcjonowanie przedsiębiorstwa - niezależnie od branży - wiąże się z dużym wydatkiem energetycznym. Dzięki montażowi systemu fotowoltaicznego można te koszty zredukować - jednocześnie chroniąc środowisko. Audyt, zadbanie o ulgę termoizolacyjną, montaż - wszystkie te elementy procesu można powierzyć nam.


Image

Magazyny energii

Specjalistyczne urządzenia przeznaczone do gromadzenia prądu stały się popularne dzięki fotowoltaice i najlepiej działają właśnie w połączeniu z taką instalacją. Są przyłączone do sieci i służą do przechowywania nadwyżki energetycznej, której nie wykorzystano za dnia. Mogą mieć formę mechaniczną, elektrochemiczną, chemiczną, termiczną lub elektryczną. Z gromadzonej nadwyżki energetycznej można korzystać - co eliminuje jeden z głównych problemów związanych z energią odnawialną, a mianowicie brak synchronizacji między pozyskaniem energii, a potrzebą jej wykorzystania. Magazyny energii, które możemy Państwu zaproponować pozwalają na uzyskanie niezależności energetycznej - przerwy w dostawie prądu nie stanowią już realnej groźby. Magazyny energii stanowią doskonałe uzupełnienie fotowoltaiki. Urządzenia renomowanych marek Huawei, SofarSolar pozwalają skumulować energię, a tym samym - przyczyniają się do zwiększenia oszczędności.

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.