Pompy ciepła firmy to sposób na uzyskanie energetycznej niezależności, a w dłuższej perspektywie - na zaoszczędzenie na kosztach ogrzewania. Stanowią najtańszą dostępną na rynku formę ogrzewania CO.
Atutem tego rodzaju rozwiązania jest możliwość połączenia pompy ciepła z systemem fotowoltaiki. Pompy ciepła są bezobsługowe, bezawaryjne, a jedyne o czym trzeba pamiętać to regularne zlecanie konserwacji. Pompy ciepła stanowią bezpieczną formę ogrzewania - nie ma ryzyka wydzielania się czadu czy zatrucia się gazem. Dodatkowym walorem pozostaje aspekt ekologiczny - pompy ciepła czerpią ciepło ze środowiska naturalnego.

Image

Pompy ciepła

Pompy ciepła to sposób na uzyskanie energetycznej niezależności, a w dłuższej perspektywie - na zaoszczędzenie na kosztach ogrzewania. Stanowią najtańszą dostępną na rynku formę ogrzewania CO. Atutem tego rodzaju rozwiązania jest możliwość połączenia pompy ciepła z systemem fotowoltaiki. Pompy ciepła są bezobsługowe, bezawaryjne, a jedyne o czym trzeba pamiętać to regularne zlecanie konserwacji. Pompy ciepła stanowią bezpieczną formę ogrzewania - nie ma ryzyka wydzielania się czadu czy zatrucia się gazem. Dodatkowym walorem pozostaje aspekt ekologiczny - pompy ciepła czerpią ciepło ze środowiska naturalnego (i występuje ono w odnawialnej formie - pomp powietrznych, gruntowych lub powietrzno-gruntowych).

Image
Image
Image
Image
schemat działania pompy
Image
Image
Image
Klient indywidualny Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach
Rolnik + program partnerski Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych
Opcja dla firm Audyt, zadbanie o ulgę termoizolacyjną, montaż - można powierzyć nam

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.