Image

Redukcja mocy biernej i opłaty mocowej

Kompensacja mocy biernej sprowadza się do rozpoznania jej źródła, a następnie do dopasowania rozwiązania zastępczego - np. baterii do kondensatorów lub dławików. Rezultaty długofalowe zmian to obniżenie rachunków za energię. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych pomiarach oraz doborze aparatury i jej montażu.

Kompensacja mocy czynnej polega na zmniejszeniu poboru energii poprzez wprowadzenie rozwiązań energooszczędnych - zmianę oświetlenia na lampy LED , montaż paneli PV, itp. Zabiegi tego rodzaju wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm.

Klient indywidualny Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach
Rolnik + program partnerski Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych
Opcja dla firm Audyt, zadbanie o ulgę termoizolacyjną, montaż - można powierzyć nam

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.