Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych. Dzięki takim programom, jak Agroenergia lub też ulgom inwestycyjnym w podatku rolnym nadarza się okazja, by uzyskać stosowne ulgi na taką instalację.

Dzięki fotowoltaice koszty prowadzenia gospodarstwa mogą być znacznie ograniczone. Łatwiej zadbać również o zrównoważony rozwój oraz ekologiczny aspekt hodowli zwierząt czy uprawy użytków rolnych.


Image
panel fotowoltaiczny

Fotowoltaika

Dynamicznie rozwijająca się branża odnawialnych źródeł energii, która zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Zarówno fotowoltaika w formie klasycznej, jak i agrofotowoltaika to systemy, których instalacja wiąże się z licznymi korzyściami - dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego. Mamy w asortymencie monokrystaliczne panele najwyższej jakości - dedykowane do użytku w domach prywatnych, jak i do zastosowań komercyjnych. Panele renomowanych marek, takich jak: JaSolar, Amerisolar, Hyundai, JBG, Jinkosolar czy Longi dostępne są w różnych kategoriach mocy decydujących o efektywności. Łączy je niezawodność, trwała konstrukcja (która objęta jest gwarancją), a także odporność na trudne warunki pogodowe i wydajność. Zaletą fotowoltaicznych paneli monokrystalicznych jest również ich estetyczny wygląd. Nowoczesne konstrukcje uzupełniają inteligentne falowniki - np. marki Huawei. Energią można zarządzać również dzięki dedykowanym do tego inwerterom oraz centrum energetycznemu.

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.