Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych. Dzięki takim programom, jak Agroenergia lub też ulgom inwestycyjnym w podatku rolnym nadarza się okazja, by uzyskać stosowne ulgi na taką instalację.

Dzięki fotowoltaice koszty prowadzenia gospodarstwa mogą być znacznie ograniczone. Łatwiej zadbać również o zrównoważony rozwój oraz ekologiczny aspekt hodowli zwierząt czy uprawy użytków rolnych.


Image
ogrzewanie fotowoltaika maty grzewcze

Maty grzewcze

Ogrzewanie podłogowe może przybierać różne formy. Zaskakujące? Nie dla nas. Proponujemy Państwu doskonałej jakości maty grzewcze. Cienkie, a zatem nie podnoszące w sposób wyraźny poziomu posadzki, łatwiejsze do zainstalowania niż tradycyjne ogrzewanie podłogowe - bo montowane bezpośrednio na wylewce, za to pod panelami. Maty grzewcze występują w różnych kategoriach mocy, które można dobrać do indywidualnych potrzeb. Maty takie mogą być zasilane jednostronnie lub dwustronnie, przez przewody podłączone do puszki elektrycznej.

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.