Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd czy ogrzewanie. Dodatkowo - montując system fotowoltaiczny można przysłużyć się środowisku naturalnemu. Rozmiary i moc instalacji dobierane są indywidualnie. Koszty montażu można zredukować dzięki udziałowi w specjalnych programach rządowych - takich jak "Mój prąd" oraz "Czyste powietrze". Dodatkowo oferujemy korzystny system ratalny.


 

Image
panel fotowoltaiczny

Fotowoltaika

Dynamicznie rozwijająca się branża odnawialnych źródeł energii, która zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Zarówno fotowoltaika w formie klasycznej, jak i agrofotowoltaika to systemy, których instalacja wiąże się z licznymi korzyściami - dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego. Mamy w asortymencie monokrystaliczne panele najwyższej jakości - dedykowane do użytku w domach prywatnych, jak i do zastosowań komercyjnych. Panele renomowanych marek, takich jak: JaSolar, Amerisolar, Hyundai, JBG, Jinkosolar czy Longi dostępne są w różnych kategoriach mocy decydujących o efektywności. Łączy je niezawodność, trwała konstrukcja (która objęta jest gwarancją), a także odporność na trudne warunki pogodowe i wydajność. Zaletą fotowoltaicznych paneli monokrystalicznych jest również ich estetyczny wygląd. Nowoczesne konstrukcje uzupełniają inteligentne falowniki - np. marki Huawei. Energią można zarządzać również dzięki dedykowanym do tego inwerterom oraz centrum energetycznemu.

Zajmiemy się wszystkim!

Image

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.