Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych. Dzięki takim programom, jak Agroenergia lub też ulgom inwestycyjnym w podatku rolnym nadarza się okazja, by uzyskać stosowne ulgi na taką instalację.

Dzięki fotowoltaice koszty prowadzenia gospodarstwa mogą być znacznie ograniczone. Łatwiej zadbać również o zrównoważony rozwój oraz ekologiczny aspekt hodowli zwierząt czy uprawy użytków rolnych.


Image
magazyn energii do fotowoltaiki

Magazyny energii

Specjalistyczne urządzenia przeznaczone do gromadzenia prądu stały się popularne dzięki fotowoltaice i najlepiej działają właśnie w połączeniu z taką instalacją. Są przyłączone do sieci i służą do przechowywania nadwyżki energetycznej, której nie wykorzystano za dnia. Mogą mieć formę mechaniczną, elektrochemiczną, chemiczną, termiczną lub elektryczną. Z gromadzonej nadwyżki energetycznej można korzystać - co eliminuje jeden z głównych problemów związanych z energią odnawialną, a mianowicie brak synchronizacji między pozyskaniem energii, a potrzebą jej wykorzystania. Magazyny energii, które możemy Państwu zaproponować pozwalają na uzyskanie niezależności energetycznej - przerwy w dostawie prądu nie stanowią już realnej groźby. Magazyny energii stanowią doskonałe uzupełnienie fotowoltaiki. Urządzenia renomowanych marek Huawei, SofarSolar pozwalają skumulować energię, a tym samym - przyczyniają się do zwiększenia oszczędności.

Klient indywidualny Energia z paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach
Opcja dla firm Audyt, zadbanie o ulgę termoizolacyjną, montaż - można powierzyć nam
Rolnik + program partnerski Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych

Zajmiemy się wszystkim!

Image
ikona audit

AUDYT

Prawidłowo przeprowadzony audyt, to jedna z ważniejszych rzeczy procesu współpracy z firmą fotowoltaiczną. Poprawnie wykonany pomiar pozwala zminimalizować koszta i zmaksymalizować efekty.

Image
ikona soral panel

MONTAŻ

Posiadamy monterów z ogromnym doświadczeniem na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów oraz doradców.

Image
ikona money

FINANSOWANIE

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków, oferujemy kredyt ratalny dla osób prywatnych oraz leasing dla firm- zbliżając wysokość raty do ceny rachunku za prąd.